Bakının bu yollarında tıxac var -
Bakının bir sıra yollarında nəqliyyatın sıxlığı müşahidə olunur.Metbuat.az xəbər verir ki, bu barədə Daxili İşlər Nazirliyinin (DİN) Nəqliyyatı İntellektual İdarəetmə Mərkəzi (NİİM) məlumat yayıb. Hazırda:1. Heydər Əliyev prospekti, köməkçi yol, mərkəz istiqamətində;2. Bakı-Sumqayıt şosesi, "Xırdalan" dairəsi istiqamətində;3. Binəqədi şosesi, "Azadlıq prospekti" metro stansiyasından Binəqədi qəsəbəsi istiqamətində;4. Yusif Səfərov küçəsi, mərkəz istiqamətində;5. Yusif Səfərov küçəsi, Heydər Əliyev prospekti istiqamətində;6. Xətai prospekti, Heydər Əliyev prospekti istiqamətində;7. Ziya Bünyadov prospekti, Əhməd Rəcəbli küçəsi ilə kəsişmədən Atatürk prospekti ilə kəsişməyə qədər;8. Ziya Bünyadov prospekti, Əbdülvahab Salamzadə küçəsi ilə kəsişmədən Əhməd Rəcəbli küçəsi istiqamətində;9. Kənar Dairəvi yol, Yeni Yasamal istiqamətində;10. Əbdülvahab Salamzadə küçəsi, Ziya Bünyadov prospekti istiqamətində;11. Əbdülvahab Salamzadə küçəsi, "Qələbə" dairəsi istiqamətində;12. Tbilisi prospekti, İzmir küçəsi ilə kəsişmədən "20 Yanvar" metro stansiyası istiqamətində;13. Tbilisi prospekti, "20 Yanvar" metro stansiyasından mərkəz istiqamətində;14. 8 Noyabr prospekti, Süleyman Əhmədov küçəsi ilə kəsişmədən Zığ şosesi istiqamətində;15. Dənizkənarı küçəsi, Bayraq Meydanının qarşısından "Azneft" dairəsi istiqamətində;16. 28 May küçəsi, Puşkin küçəsi ilə kəsişmədən Rəşid Behbudov küçəsi ilə kəsişməyə qədər;17. Dilarə Əliyeva küçəsi, Puşkin küçəsi ilə kəsişmədən Rəşid Behbudov küçəsi ilə kəsişməyə qədər;18. Azadlıq prospekti, Salatın Əsgərova küçəsi ilə kəsişmədən Dilarə Əliyeva küçəsi ilə kəsişməyə qədər;19. Bakıxanov küçəsi, Cəlil Məmmədquluzadə küçəsi ilə kəsişmədən "Statistika" dairəsi istiqamətində;20. Bakıxanov küçəsi, İnşaatçılar prospekti ilə kəsişmədən "Dədə Qorqud" parkı istiqamətində;