Bu qurumların nəqliyyat vasitələri hərraca çıxarılır
Aprelin 7-də İqtisadiyyat Nazirliyi yanında Əmlak MəsələləriDövlət Xidməti avtomobillərin satışı ilə bağlı növbəti dəfə hərrackeçirəcək.
Trend xəbərverir ki, bu barədə Əmlak Məsələləri Dövlət Xidməti məlumatyayıb.
Bildirilir ki, "AzerGold" Qapalı Səhmdar Cəmiyyəti, AzərbaycanRespublikası Prezidentinin İşlər İdarəsi, Daxili İşlər NazirliyininPolis Akademiyası, Azərbaycan Respublikasının Gənclər və İdmanNazirliyinin tabeliyində olan "Milli İdman Tibb və ReabilitasiyaElmi-Praktiki İnstitutu" PHŞ, Maliyyə Nazirliyi, Xarici İşlərNazirliyi, Fövqəladə Hallar Nazirliyi, Əmək və Əhalinin SosialMüdafiəsi Nazirliyinə məxsus nəqliyyat vasitələrinin satışı həyatakeçiriləcək.
Sifarişlər Azərbaycan Respublikası İqtisadiyyat Nazirliyiyanında Əmlak Məsələləri Dövlət Xidməti Əmlak Xidmətləri Məkanında(Bakı şəhəri, Nizami rayonu, Xəlil Rza Ulutürk küçəsi 20) hərracınkeçirilməsinə ən gec 3 (üç) bank günü qalanadək qəbul olunacaq.
Hərraca çıxarılacaq nəqliyyat vasitələrinin siyahısına linkdən baxmaq olar.